aa

ARSONİ;

ARSONİ markası olarak, Pastane, Fırın, Tatlı Salonları, Restaurant, Bar ve benzeri yerler için, Soğutma Cihazları, Mutfak ekipmanları ve Eğlencelik Gıda ürünleri, cihazları üretmekteyiz.

2014 yılından beri çeşitli markalar için ülkemizde ve dünyada Tayland Dondurması olarak bilinen, Tava Dondurma – Rulo Dondurma makineleri imalatı yapmakta ve ICE FRUTTI ( www.icefrutti.com ) markası olarak bayilikler vermekteyiz.

2015 ve 2018 yılları arasında, 6 kez uluslararası fuarlara katılarak, Tayland Dondurmanın, ülkemizde Tava Dondurma, Rulo Dondurma olarak, tanıtılmasında öncülük etmiş bulunmaktayız.

2016 – 2018 yıllarında toplam 15 ülkeye ( Afganistan – Almanya – Arnavutluk – Cezayir – Gürcistan – Hollanda – Irak – İngiltere – iran – irlanda – Kanada – Katar – Makedonya – Mozambik – S. Arabistan ) ürünlerimizi, bireysel olarak göndermenin, gururunu yaşamaktayız.

Yurt içi ve yurt dışı müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda, son yılların popüler yiyecekleri olan, Dondurma çeşitleri, Waffle, Krep çeşitleri, Çikolata ve Meyve içeren ürünlerden bir konsept oluşturarak, SWEETHEART CAFE (www.sweetheartcf.com) markası altında birleştirdik.

 

Sweetheart’a özgü karışımlar ile,Tayland Dondurma, Klasik dondurma, Waffle ve Krep çeşitleri, Meyveli sıcak Çikolata, Doğal meyveler, Kuruyemişler, Bal, Karamel, Çikolatalar ile, müşterinin dilediği şekilde, Kornet Kase ve Külahlar seçeneği ile sunuyoruz.

Önümüzde ki yıllarda hedefimiz, daha çok ülkeye ürünlerimizi göndermek, uluslararası, bilinen ve tercih edilen bir marka olmaya çalışmaktır.

 

TAVA DONDURMA

Dünyada popüler olan, Tayland Dondurması, doğal meyveler ve sütten, gözlerinizin önünde tamamen taze ve dilediğiniz meyvelerden üretilir.

Özenle seçilen taze meyveler, stantlarımız da günlük olarak hazırlanır. Arzu ettiğiniz lezzeti seçmek elinizde, sizin zevkinize göre özelleştirilebilir. Lezzetli, sağlıklı ve konforlu dondurma.  

 

DONDURMA ÇEŞİTLERİ

Yaz aylarının vazgeçilmezi klasik dondurmayı, her mevsim aynı heyecan ile yenecek, Doğal meyveler, Kuruyemişler, Bal, Karamel, Çikolatalar ile, müşterinin dilediği şekilde farklı lezzetler yaratarak, dilerse Kornet Kase ve Külahlar ile sunuyoruz.

 

WAAFLE VE KREP ÇEŞİTLERİ

Son zamanların popüler tatlılarından Waffle ve Krep’i, Sweetheart’a özgü hamur karışımı ile, klasik sunumlar haricinde, dürüm olarak,  müşterinin dilediği lezzetlerde, ayrıca her yaşa hitap eden, çubuk Waffle’i, Sıcak Çikolata ile kaplayıp, Kuruyemiş ve şekerleme seçenekleri ile sunuyoruz.

 

 

MEYVELİ SICAK ÇİKOLATA

Doğranmış meyvelerin üzerine, sıcak çikolata dökülerek sunulmaktadır. Bilinen klasik sunum haricinde, Kornet Kase ve Külahlar ile servis edilmektedir.

 

MEYVE SULARI

Her zaman sağlık. Taze sıkılmış Meyve Suları, Bal  ve Donmuş Süt seçenekleri ile sunuyoruz.

 

SWEETHEART CAFE

 

  • Eşsiz ürün lezzet ve kalitesi
  • Her zaman tazelik
  • Yüksek temizlik ve hijyen standardı
  • Self servis çalışabilme kolaylığı
  • Az çalışan sayısıyla profesyonel hizmet
  • Eğitim desteği
  • Yüksek kar marjı
  • Pazar sürekliliği ve büyüme potansiyeli
  • Yatırımın kısa vadelerde geri dönüşümünün sağlanabilmesi

 

Sweetheart Cafe sistemi oluşturulurken ilk önce, emsallerine nazaran, “Düşük yatırım maliyeti”, “Kolay İşletilmeli” ve “Sürekli Aynı Kalite” ilkeleri ile, tüm alt yapı çalışmaları bu sisteme göre hazırlanmıştır.